04 липня професійне свято відзначають працівники Національної поліції. Голова районної ради Володимир Кирилюк привітав працівників Білогірського відділення поліції Красилівського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницької області.

Кращих працівників за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. До вітань долучилися й голова районної державної адміністрації Роман Муляр, а також керуюча справами виконавчого комітету Білогірської селищної ради Юлія Панасюк.

Також колег з професійним святом привітав начальник Білогірського відділення поліції  Сергій Коржіньовський.

Нагадаємо, свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 04 липня.