Фонд "Зміцнення громад" запрошує учнів, віком від 8 до 16 років, взяти участь у конкурсі дитячої творчості "Моє майбутнє з рідною землею!"

Конкурс спрямований на підтримку обдарованих дітей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, популяризації ідей миру, патріотизму та громадської активності, а також організацію змістовного дозвілля талановитих дітей, сприянню їх творчому та духовному розвитку.

Конкурс проходитиме під патронатом Олесі Костюк, української художниці, активної громадської діячки, Президента CCLC (Consular Corps Ladies Club of Bavaria).

Переможці отримають можливість навчатись в мистецькій школі «АртЕмоція» у Мюнхені (Німеччина).

Детальна інформація у вкладенні Оголошення про конкурс.

Для участі необхідно заповнити заявку учасника Заявка учасника

Зареєструватися у конкурсі можна за посиланням https://goo.gl/forms/6xZgHp5Q5d5wlfwV2

Роботи надсилайте на адресу: вул. Перша Привокзальна 33А, м. Шепетівка, Хмельницька обл, 30400

Контактна особа Валентина Бас, менеджер з соціальної роботи фонду "Зміцнення громад", (098) 578 4228