07 лютого 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк провів засідання комісія з розгляду містобудівної документації, моніторингу забудови та іншого використання територій району, передпроектних розроблень і проектів окремих об’єктів, малих архітектурних форм та тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, участь в засіданні комісії прийняв начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Віталій Мазур.

Під час засідання комісії було розглянуто наступні питання:

1. Організаційні питання по роботі комісії.

2. Дотримання законодавства України при встановленні тимчасових споруд для здійснення комерційної діяльності.

3. Порядок виділення земельних ділянок під будівництво об’єктів різного призначення,  дотримання законодавства України при їх будівництві (реконструкції).

За результатами розгляду зазначених питань комісія прийняла відповідні рішення.