16 червня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З теплими словами вітань до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк, начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад районної ради Віталій Мазур.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

Звісно, що не обійшлося на урочистостях без традиційного відзначення кращих з кращих. Отож, медики: і лікарі, і медсестри, і санітари, і водії «щвидкої» отримували високі нагороди – грамоти  та подяки районної ради та райдержадміністрації. А потому нагороджувати своїх колег продовжили головний лікар центральної районної лікарні  Валентин Навроцький та в. о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Ніла Ясенова.

Цікавий та змістовний концерт медикам подарували працівники Будинку культури, учні та викладаці школи мистецтв. Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишилася у серцях медичних працівників.