Білогірським центром зайнятості здійснюється системна робота з орієнтації молоді на свідомий вибір професій, актуальних на ринку праці, підвищення мотивації до праці та престижу робітничих професій.

Всього протягом січня-травня 2018 року проведено понад 25 різноманітних профорієнтаційних заходів, в них взяли участь близько 700 осіб.

Під час таких заходів спеціалісти служби зайнятості інформують про особливості працевлаштування молоді на ринку праці, попит та пропозицію робочої сили, значення правильного вибору професії в житті людини. Школярі дізнаються про можливість побудови професійної кар’єри, онлайн-сервіси для самостійного проходження профорієнтаційного тестування. Всім бажаючим під час групових або індивідуальних консультацій фахівці служби зайнятості допомагають у визначенні  професійної спрямованості, сфери трудової діяльності, особистісних психофізіологічних якостей, наявності підприємницького потенціалу тощо.

Окрім групових, традиційними стали проведення широкомасштабних інформаційно-просвітницьких заходів та проектів. Так, у 2018 році реалізується проект «Від мрії до дії». Мета проекту: формування відповідального ставлення громадян до власного професійного вибору, мотивації до отримання актуальних  на ринку праці професій та розвитку  кар’єри.

А з вересня  2018 року буде працювати створений на базі Білогірського районного центру зайнятості клуб «Психологія  професійного успіху» для  практичних психологів, класних керівників, учнів  навчальних закладів району.

 

 

Інформацію підготував відділ

надання соціальних послуг

Білогірського РЦЗ

 

Довідки за тел.: 2 - 14 -35 Мазур Л.А.