Відповідно до постанови Білогірської районної виборчої комісії №13/2018 від 14 травня 2018 року, 15 травня 2018 року було скликано двадцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання. Сесію відкрив голова районної виборчої комісії Ступак А.Ю, який повідомив присутніх про те, що до складу районної ради увійшло дев’ять депутатів Рибак В.О., Лобода А.В., Лівінчук О.В., Юрчук В.П., Волкова О.З., Мотлюк О.П., Муляр Р.П., Наконечна Т.В. та Корольчук А.В.

Достроково припинив свої повноваження голова Білогірської районної ради Мельник В.В.  у зв’язку з обранням його головою Білогірської селищної ради Хмельницької області.

Також депутати обрали нового голову районної ради Кирилюка Володимира Володимировича.

Новообраний голова районної ради Кирилюк В.В. продовжив проведення сесії, депутати розглянули та прийняли рішення з наступних питань:

- про внесення змін до складу президії Білогірської районної ради;

-  про внесення змін до складу постійних комісій Білогірської районної ради.