09 травня в смт Білогір’я та населених пунктах району відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В заходах прийняли участь ветерани війни, представники місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднань ветеранів, учнівська молодь та громадськість.

Зокрема, в райцентрі відбулися урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим воїнам та учасникам АТО, святковий концерт, частування «солдатською кашею», розважальна програма для дітей та інші заходи. Пам’ять загиблих у Другій світовій війні вшановано хвилиною мовчання.

Зі словами щирої вдячності та привітаннями до ветеранів Другої світової війни та присутніх звернулися голова райдержадміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник, депутат обласної ради Сергій Іващук, голова районної організації ветеранів Микола Максимчук, районний військовий комісар Ігор Новосядлий, селищний голова Анатолій Денисюк, представники релігійних конфесій району.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї страшної війни.

З кожним роком стає все менше ветеранів останніх живих свідків тих подій. В нашому районі їх лишилось всього 14. Хочеться побажати їм міцного здоров’я, мирного неба та родинного затишку.

Ми згадуємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу й відзначаємо 8-9 травня – день встановлення миру в Європі, День пам’яті та примирення та день Перемоги над страшим ворогом людства – нацизмом.

З нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!

Зі святом! Зі святом Перемоги!Слава Україні!».

Після завершення мітингу в центральному сквері селища відбувся всятковий концерт.